Buďte sami sebou


Každý jsme jiný a každý jsme v něčem výjimečný. Na každého z nás platí něco jiného, někomu vyhovuje jedno prostředí, druhému jiné. Jeden tréninkový plán nebude stejně aplikovatelný na dva lidi. Pokud chcete dosahovat lepších výsledků než dříve, musíte trénovat lépe než dříve.

Jednoduše nikdo není dokonalý a tak se ani vy nesnažte být dokonalí. Najděte si svou cestu, po které kráčejte se zdviženou hlavou a držte se na ní za každou cenu. I přes nepřízeň jak prostředí, tak lidí okolo vás. Tím že budete dělat věci jinak než ostatní, můžete v očích druhých upadat, ale právě v tomhle je vaše výjimečnost.

Nechoďte s davem po snadné cestě, běžte tou svojí stezkou, která se klikatí mezi stromy a která stoupá postupně výš a výš. Ano možná několikrát klopýtnete o kameny na cestě, ale vždy v sobě najdete sílu vstát a ve své cestě pokračovat.

Zaměřte se na jednu svoji činnost a té dejte vše. Buďte sami sebou – tím posílíte svou důvěru v sebe sama a ve své výkony. Zaměřte se na své silné stránky. Ty vás dokážou dostat na vrchol. Pokud se na ně zaměříte, budete opravdu silní. Jednoduše, pokud chcete dosáhnout něčeho, čeho jste nikdy dříve nedosáhli, tak musíte dělat takové věci, které jste nikdy dříve nedělali – to je cesta, to je směr, kterým je třeba se vydat. Platí to v mnoha oblastach. Vzhůru na cestu!

Máte dotazy? Líbí se vám článek? Pak dejte LIKE dole pod tímto textem, nasdílejte článek přátelům a nebo nám napište do komentářů.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Stáhněte si zdarma můj eBook
    10 motivačních dovedností.
    Vyplňte formulář pod tímto textem.
  • Rubriky
  • Články